Vårt team

Vi har erfaring fra bilindustri, maskinvare og detaljhandel.

 

Vi tror at mangfold er nøkkelen til å finne gode og nye løsninger på gamle problemer.

Meshcrafts' grunnleggere består av en gruppe tidligere studenter fra Norges miljø- og biovitenskapelige universitet, Universitetet i Oslo og BI. Av den opprinnelige gruppa er hovedgründeren fremdeles med på laget.

 

våre ansatte

Paal

Paal Christian Myhre

CCO

paal@meshcrafts.com

Åsmund

Åsmund Møll Frengstad

Forretnings- og produktutviklingssjef

aasmund@meshcrafts.com

Peter

Peter T. Nylund

CFO & COO

peter@meshcrafts.com

Einar

Einar André Gasmann

CTO

einar@meshcrafts.com

Alexander

Alexander Gjerde

Key Account Manager

alexander@meshcrafts.com

Anja

Anja Westlye

Markedssjef

anja@meshcrafts.com

Victor

Victor da Costa

Backend-utvikler

victor@meshcrafts.com

Elmir

Elmir Zeynalov

Jr. Backend-utvikler

elmir@meshcrafts.com

 

Styret

Meshcrafts’ styremedlemmer har bred erfaring og inngående kunnskap innen områdene teknologi, IT og energiindustrien.

Bjørn Tjomsland

Bjørn Tjomsland

Styreleder

Leder, Tjomsland Consulting

Ralf Onken

Ralf Onken

Styremedlem

Stina Birkeland

Stina Birkeland

Styremedlem

Client Partner – Public Sector, Sopra Steria

Thomas Pettersen

Thomas Pettersen

Styremedlem

Adm.dir. Embriq Rejlers AS