Vårt team

Vi har erfaring fra bilindustri, maskinvare og detaljhandel

 

Vi tror at mangfold er nøkkelen til å finne gode og nye løsninger på gamle problemer.

Meshcrafts' grunnleggere består av en gruppe tidligere studenter fra Norges miljø- og biovitenskapelige universitet, Universitetet i Oslo og BI. Av den opprinnelige gruppen er hovedgründeren fremdeles med på laget.

 

våre ansatte

Tom Orvei  neg (2)

Tom Orvei

CEO

tom@meshcrafts.com

Åsmund

Åsmund Møll Frengstad

Business and product development

aasmund@meshcrafts.com

Einar André Gasmann

Einar André Gasmann

CTO

einar@meshcrafts.com

Paal Christian Myhre

Paal Christian Myhre

CCO

paal@meshcrafts.com

Peter T. Nylund

Peter T. Nylund

CFO

peter@meshcrafts.com

Alexander Gjerde

Alexander Gjerde

KEY ACCOUNT MANAGER

alexander@meshcrafts.com

Aleksander Havnegjerde

Aleksander Havnegjerde

Accountant

invoice@meshcrafts.com

Noman Saleem

Noman Saleem

Key Account Manager

noman@meshcrafts.com

Anja

Anja Westlye

Marketing Manager

anja@meshcrafts.com

Victor

Victor da Costa

Backend-utvikler

victor@meshcrafts.com

Elmir

Elmir Zeynalov

Jr. Backend-utvikler

elmir@meshcrafts.com

 

Styret

Meshcrafts’ styremedlemmer har bred erfaring og inngående kunnskap innen områdene teknologi, IT og energiindustrien.

Christina Westerveld Haug

Christina Westerveld Haug

Chairman of the board

cwh@consultingwest.no

Nick Palairet

Nicholas John Palairet

Board member

Peter Arnesen

Peter Arnesen

Board member

Christensen-Thomas-sh-web 1

Thomas Christensen

Board member

Ragnvald_personbilde_pptformat2-668x768 1

Ragnvald Nærø

Board member