Vårt team

Vi har erfaring fra elektrofag, bilindustri, maskinvare og retail

 

Vi tror at mangfold er nøkkelen til å finne gode og nye løsninger på gamle problemer.

Meshcrafts' grunnleggere består av en gruppe tidligere studenter fra Norges miljø- og biovitenskapelige universitet, Universitetet i Oslo og BI. Av den opprinnelige gruppen er hovedgründeren fremdeles med på laget.

Vi vokser raskt og utvider med stadig flere dyktige ansatte innen salg, markedsføring, programvareutvikling og ledelse.

 

våre ansatte

Tom Orvei  neg (2)

Tom Orvei

CEO / Daglig leder

tom@meshcrafts.com

Åsmund

Åsmund Møll Frengstad

Kommersiell direktør

aasmund@meshcrafts.com

Einar André Gasmann

Einar André Gasmann

Produktsjef

einar@meshcrafts.com

Aleksander Havnegjerde

Aleksander Havnegjerde

Regnskapsansvarlig

invoice@meshcrafts.com

Noman Saleem

Noman Saleem

Key Account Manager

noman@meshcrafts.com

David Aleksandersen

David Aleksandersen

Markedsføringsansvarlig

david@techweb.no

Victor

Victor da Costa

Team lead / senior backend utvikler

victor@meshcrafts.com

Elmir

Elmir Zeynalov

Backend-utvikler

elmir@meshcrafts.com

Benedicte Haugen

Benedicte Haugen

Customer Success Manager

benedicte@meshcrafts.com

 

Styret

Meshcrafts’ styremedlemmer har bred erfaring og inngående kunnskap innen områdene teknologi, IT og energiindustrien.

Christina Westerveld Haug

Christina Westerveld Haug

Chairman of the board

cwh@consultingwest.no

Svenn-Erik Hennum-Johnsen 300x300 (1)

Sven-Erik Hennum-Johnsen

Board member

Peter Arnesen

Peter Arnesen

Board member

Christensen-Thomas-sh-web 1

Thomas Christensen

Board member

Ragnvald_personbilde_pptformat2-668x768 1

Ragnvald Nærø

Board member